fbpx

קולון הידרותרפיה

Home » קולון הידרותרפיה

 

קולון הידרותרפיה היא שיטה הידוע ב-58 מדינות בעולם יותר מ-60 שנה

השימוש בריפוי במים בצורתו הבסיסית ביותר- חוקנים וטיהורי גוף ידוע אלפי שנים לניקוי הגוף פנימי כתוספת להיגיינה אישית חיצונית .פפירוס האברס מהמאה הארבע עשרה לפני הספירה הורה על ניקוי רעלים פנימי שכזה ללא פחות מעשרים תלונות בטן ומעיים.

אבל בתקופה המודרנית שיטת  קולון הידרותרפיה  למעיים היא השיטה העדינה והיעילה ביותר לריפוי ומניעת הזדקנותמחלות כרוניות כמו עצירות, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, כולסטרול  ואפילו סרטן.

המושגים הבסיסיים של שיטה זו לא השתנו אך המכשור לקולון הידרותרפיה למעיים השתפר באופן משמעותי. אופן פעולתו של המכשור DOTOLO כיום הוא מדהים.  רשום בFDA המכשור העכשווי  לקולון הידרותרפיה למעיים הוא בטוח, כולל בקרת טמפרטורה  לערבוב מים ושסתומים למניעת זרם נגד כיווני, כמו כן הוא מכשיר כולל חיישנים ללחץ ולחום ויחידת ניקוי כימי עצמאית, כוללת יחידות לטיהור מים חלק מן המכשור החדיש.

שיטת ריפוי יעילה ביותר משגשגת כ-60 שנה ומצאה גיבוי רפואי מאנשי מקצוע באירופה, אסיה, אוסטרליה, ניו זילנד וצפון אמריקה.  בעתיד הקרוב טיפול זה יהפוך לטיפול ממוסד בעבור הרבה בעיות גסטרו: מעי הרגיז, הליקובקטר, גסטריטיס, עצירות, שלשולים, תולעים, קוליטיס, מניעת סרטן מעי הגס. מומלץ לחולי סרטן שישתמשו בטיפול זה לעיתים תכופות בכדי להיות בטוחים שרעלי המעיים נשמרים ברמת מינימום כל עוד הגוף מנסה להבריא.

 

 קולון הידרותרפיה  היא שיטה אידאלית להכנה לבדיקת קולונוסקופיה.

קולון הידרותרפיה למעיים היא שיטה מושלמת להכנת הפציינט לבדיקת קולונוסקופיהזוהי שיטה טובה יותר להכנת המעיים ומאפשר לפציינט להימנע מתופעות לוואי של חומרים כימיים , תופעות של בחילות, הקאות, שלשולים, התכווצויות בטן ובעיות נוספות .מעבר לכך לחולים במחלות חמורות יש נטייה לעצירות כרונית הגורמת להרעלה כללית ואז אפילו אחר נטילת תרופות המעי הגס לא מאפשר לעשות בדיקה תקינה.

בעתיד הקרוב טיפול זה יהפוך לטיפול ממוסד בעבור הרבה בעיות גסטרו-: מעי הרגיז, הליקובקטר, גסטריטיס, עצירות, שלשולים, תולעים, קוליטיס, מניעת סרטן מעי הגס.

אני מכירה היטב את תפקוד המעיים, ואני מאמינה באמונה שלמה שקולון הידרותרפיה למעיים היא שיטה מושלמת להכנת הפציינט לבדיקת קולונוסקופיה..

הייתי רוצה לראות שטיפול זה יהפוך לטיפול ממוסד בעבור הרבה בעיות גסטרו- אינסטלנטיות: מעי הרגיז, הליקובקטר, גסטריטיס, עצירות, שלשולים, תולעים, קוליטיס,מניעת סרטן מעי הגס. אם מרכזים רפואיים, בתי חולים וקליניקות היו מתקינים מחלקות  קולון הידרותרפיה  , היו מוצאים שמחלקות אלו יעילות מאוד.

קולון הידרותרפיה  היא שיטה מושלמת לטיפול בעצירות

קולון הידרותרפיה  למעיים היא שיטה מושלמת לחיסול עצירות ולהחזרת המעיים לתפקוד נורמלי. משפרים את תזונה ומורדים  כל שריד של "ג'נק פוד". לאחר מכן מתחלים  בתכנית התעמלות, נותנים לשתות הרבה מים, מאזנים את פלורת המעיים, מוספים לו תוספי סיבים לאוכל.  אבל החשוב מכל עבור בריאות טיפול  קולון הידרותרפיה . בהתחלה טיפולים עושים פעם בשבוע-שבועיים, בחצי השנה הראשונות הטיפול היה פעם בחודש וכיום הוא עובר את הטיפול ארבעה פעמים בשנה.

קולון הידרותרפיה  למעיים הוא טיפול מעולה לסינדרום מעי הרגיז ,תולעים,הליקובקטרקנדידה.

ישנם פתולוגיות רבות הקשורות לבקטריות, פרזיטיםקנדידה ואורגניזמים דומים.  מחלות רבות נובעות מחוסר איזון במעיים, כגון דלקות במעי הגס, פצעים במעיים, מחלות חיסוניות, אלרגיות, טרשת נפוצה, מיגרנה. חוסר איזון במעיים יכול להיפתר ע"י  קולון הידרותרפיה  למעיים, תוספי מזון צמחיים, וגם תזונה. אין שאלה לגבי השינוי המהותי שרופא יכול להביא לפציינט בעזרת  קולון הידרותרפיה , יחד עם שיטות ריפוי משלימות ואלטרנטיביות אחרות.

טיפול קולון הידרותרפיה  למעיים היא שיטת טיפול רגילה עבור ד"ר שושנה קנדל שמעניקה טיפול רפואי רב מקצועי לפציינטים שלה כבר למעלה מ 15 שנים.

ד"ר קנדל משתמשת  בקולון הידרותרפיה  למעיים, יעוץ תזונה, צמחי מרפא, איבחון בעזרת בדיקת שיער,טיפולי שיאצו,רפלקסולוגיה, ריפוי המחטים ועוד טיפולים רבים. ד"ר קנדל מתייחסת לגוף האדם כמערכת שלמה.

ד"ר שושנה קנדל משתמשת בקולון הידרותרפיה למעיים באופן שגרתי . כבר 18 שנה שיש לה מכשיר  קולון הידרותרפיה למעיים במרפאה. העוזרת והמעניקה את הטיפול תחת השגחה בכדי לפתור בעיות שונות ומגוונות, כמו מיגרנה, אסתמה, בעיות עור, דלקות פרקים וכו'.

המושגים הבסיסיים של שיטה זו לא השתנו הרבה בשנים האחרונות.  אך המכשור לקולון הידרותרפיה למעיים השתפר באופן משמעותי.  אופן פעולתו של המכשור DOTOLO כיום הוא מדהים.  רשום בFDA, המכשור העכשווי  לקולון הידרותרפיה למעיים הוא בטוח, כולל בקרת טמפרטורה  לערבוב מים ושסתומים למניעת זרם נגד כיווני, כמו כן הוא מכשיר כולל חיישנים ללחץ ולחום ויחידת ניקוי כימי עצמאית.  יחידות לטיהור מים לרוב מהוות אף הן חלק מן המכשור החדיש.

בנוסף משתמשים בצינורות רקטום חד פעמיות למען הסטריליות. ריפוי במים של המעיים מאפשר ניקוי ונוחות ללא הרעלה.  השיטות אשר משתמשים בהן מאפשרות לכמות קטנה של מים לזרום למעיים ולהמריץ בעדינות את התהליכים הטבעיים שמתרחשים במעיים ולשחרר פסולת מרוככת.

על תהליך הזרמת כמות המים הקטנה ושחרור הפסולת אפשר לחזור שוב ושוב.  שחרור הפסולת מעודד תפקוד מעיים טוב יותר ומרפא עצירות.

ניקוי מעי הגס באמצעות הידרוקולון תרפיה, ניקוי כבד, כליות, מפרקים, כלי דם, לימפה ,

בדיקה ממוחשבת NLSבדיקת שיער,יעוץ תזונה יעזרו לך להתמיד בדיאטת הרזיה,להשתחרר מעייפות,כאבי ראש,דיכאון,סוכרת,אקנה,קנדידה,תולעים,בעיות עור,לסדר מערכת העיכול

ולבנות אורך חיים בריא עוד 120 שנה.

נשמח לסייע בכל! 

 מבצע עד סוף החודש :

פגישת יעוץ ללא התחייבות, עם ד"ר שושנה קנדל .N.D

לפרטים, צלצלו עכשיו: 03-5700776 , 0502-951058

 

קליניקה לניקוי הגוף מרעלים והרזיה בהנהלת ד"ר קנדל שושנה טל: 050-2951058 ; 03-5700776 רח' ביל"ו 25, בני ברק