fbpx

קנדידה

Home » קנדידה

 

קנדידה-מחלה של נשים?

קנדידה אלביקנס היא אחת מיני סוגים רבים של פטריות החיות ומתרבות בגופם שלרוב בני אדם. בדרך כלל , לא גורמת קנדידה לנזק כלשהו. בגופנו קיימים "חיידקים ידידותיים". אולם תרופות שונות , תזונה עתירת סוכרים, אלרגיות וגורמים נוספים, עלולים לגרום למותם של חיידקים האלה. כאשר חיידקים אלו מתים,קנדידה חופשיה להתרבות בצורה בלתי מבוקרת באזורים מסוימים בגוף , או בגוף כולו.

נשים יותר מכירות אותה כמחלת פטרת  בנרתיק.

אך פטרת יכולה לפגוע בכל מערכות הגוף ומתאפיינת בשכבות לבנות ורכות המופיעות בחלל הפה, סביב פי הטבעת, באזור ערוות האישה או על גבי העור. היא מופיע אצל אנשים עם מערכת חיסון חלשה, עם תסמונת עייפות הכרונית ומחלות כרוניות אחרות.

זיהום פטרייתי בנרתיק הוא הסוג השכיח ביותר של קנדידה. זיהום זה גורם לתחושה של צריבה, עקצוץ וכאב בנרתיק, שאליה מתלווה גם הפרשה סמיכה וצמיגה. במקרים רבים זוהי תוצאה של שימוש באנטיביוטיקה, תזונה לקויה, חוסר איזון הורמונלי או שילוב גורמים אלה

קנדידה לעתים מתפשטת  בגוף כולו. מצב זה נקרא קנדידיאזיס מערכתי והוא עלול לגרום למגוון רחב של תסמינים. פעמים רבות זה מקור למחלות עיקשות ומסתוריות. עם אתם מרגישים שאתם חולים, אך הרופא אינו מאתר בעיה כלשהי, יש סבירות רבה שאתם סובלים מתופעה של קנדידה מערכתית. היא עלולה לסכן את חייהם של אנשים הסובלים ממערכת חיסונית חלשה במיוחד, לכן קנדידה עלולה לגרום להם להרעלת דם.

בטיפולים נגד קנדידה שמים דגש על הפחתת כמות קנדידה ועל השבתה לרמה סבירה. ראשית יש לאתר את הסיבה להתרבות היתר. כמובן יש צורך להוציא מהתפריט התזונתי  את החומרים שמהם ניזונה קנדידה כמו סוכר לבן, אלכוהול ועוד. יש צורך לטפל במערכות הגוף השונות, יש לדאוג לבריאות מערכת העיכול, האיברים האחראים לסילוק רעלים מהגוף כמו כן לעשות טיפול של ניקוי הגוף מרעלים.

צריך לחזק המערכת החיסונית ולדאוג לאיזון ההורמונלי.כמו כן , יש לזכור שמתח נפשי כרוני עלול לפגוע באיזון החיידקים בגוף ולפגום בתפקוד החיסוני ולהתפתחות  קנדידה.

מזונות מומלצים:

כדי ליהנות מתזונה עשירה ובה בעת לחזק את מערכת החיסונית, הקפידו לבסס את ארוחות על ירקות טריים ודגנים מלאים. אכלו גם מזונות חלבוניים נטולי שומן, כמו קטניות, דגים ועוף שגודל על תזונה אורגנית. אכלו יוגורט עזים- לא ממותק-מדי יום. אכלו גם מזונות מוחמצים אחרים כמו מיסו, כרוב חמוץ, מלפפון חמוץ ו"חמוצים" אחרים. שתו 8 כוסות מים נקיים מדי יום, במהלך היום,כדי לסייע לניקוי הגוף מרעלים.

אכלו 1-2 כפות זרעי פשתן טחונים מדי יום. יש להם פעילות נוגדת-פטריות.

מזונות שיש להימנע מהם.

קנדידה ניזונה בעיקר מסוכר. משום כך, חייבים להימנע לחלוטין מצריכת מאכלים המכילים סוכר  :דבש,פרות מתוקים,ב 3-4 חודשים של הטיפול. הימנעו ממוצרי חיטה,חלב,פטריות,מוצרים תוססים כמו שמרים, יין,בירה,חומץ ,הפחיתו את צריכת  ירוקות מתוקים והפרות עד 2 ליום  .

אכלו מזונות כמו שום, בצל, האצות כלורלה וספירולינה, נבטי חיטה ומאכלים נוספים שידוע כי הם מסייעים בתהליך ניקוי הגוף מרעלים.

רוצים לחיות  בריא בלי כל הסימפטומים של קנדידה-תתחילו כבר עכשיו לשפר כל תחומי חיים

תוספי מזון

תזונה נכונה

הרגלי חיים בראיים

הרזיה

והעיקר ניקוי הגוף מרעלים  מתחיל בעמצאות טיפול קולון הידרותרפיה שמאפשר לטהר מעי הגס ולשפר פלורה במערכת העיכול.

 זה שלב החשוב והכרחי כדי לנקות כל המערכות הגוף– תהליך השלם

 המלצות וטיפולים שמבטיחים אריכות חיים בבריאות  מקבל כל מטופל באופן אישי טיהור כל מערכות

1.מעי הגס
2.מעי הדק
3. כבד וטחול
4. מערכת נשימה
5. דם, לימפה, נוזלי הגוף, כלי דם וכלי לימפה
6.כליות
7. עור
8. מפרקים
9.רקמת חיבור ממתכות כבדות

ניקוי מעי הגס באמצעות הידרוקולון תרפיה, ניקוי כבד, כליות, מפרקים, כלי דם, לימפה ,

בדיקה ממוחשבת NLS , בדיקת שיער, יעוץ תזונה יעזרו לך להתמיד בדיאטת הרזיהלהשתחרר מעייפות , עצירות ,כאבי ראש ,דיכאון ,סוכרת ,אקנה ,קנדידה ,הליקובקטרתולעיםבעיות עור ,לסדר מערכת העיכול


קליניקה לניקוי הגוף מרעלים והרזיה בהנהלת ד"ר קנדל שושנה טל: 050-2951058 ; 03-5700776 רח' ביל"ו 25, בני ברק