fbpx

שאלות ותשובות

Home » שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

 

1. האם יש טעם לניקוי מעי הגס בשלשולים?

הופעה של שלשול מראה על הפרעות של פלורה של המעי הגס ורצון של הגוף להיפטר מלכלוך ורעל. צריך לעזור לו באמצעות  קולון הידרותרפיה  . כך אנו יכולים למנוע מצב של חוסר נוזלים בגוף.

2. האם מותר לאנשים מבוגרים  ניקוי הנוף מרעלים?

לא רק מותר אלא גם מומלץ מאוד לעשות ניקוי למעי הגס לאנשים בגיל זהב. בן אדם חייב תמיד להיות נקי, במיוחד בגיל מבוגר. בכל גיל לא בריא להחזיק בגוף לכלוך. בגיל מבוגר הגוף יותר חלש ורגיש, אז חשוב מאוד לשמור על ניקיון פנימי שלו. ודווקא על הידרוקולון תרפיה אפשר לעזור גם בניקוי מעיים,כבד,כליות,מפרקים,כלי דם חייב לעשות בגיל הזהב.

3. האם אפשר לעשות ניקוי מעי הגס לחולי כיב קיבה או דלקת קיבה?

במחלות אלה, תיפקוד של הקיבה מאוד חלש. זאת אומרת, העיכול לא מלא. לכן יש ריבוי פארזיטים כמו הליקובקטר למשל.אי אפשר להיות בריא ולהיפטר מדלקת קיבה או כל מחלה אחרת בלי שאנו מסדרים את כל מעריכת העיכול. במעי הגס מתאכסנים כמויות גדולות של פסולת ומשם הפסולת הזאת מגיעה לגוף.לכן מומלץ לעשות  הידרוקולון תרפיה  ,לבנות תזונה נכונה ולשפר מצב ריריות בכל מערכת העיכול.

4. האם יש סכנה שהמעי הגס יתרגל לניקוי לא טבעי ויפסיק להוציא את הפסולת בכוחות עצמו?

ברגע שאנו עושים  ניקוי מעי הגס, אנו עוזרים למעי הגס להיפטר מפסולת שאין ביכולתו להיפטר ממנה ,כי אבנית מורעלת זאת נדבקה לדפנות מעיים במשך שנים רבות. טיפול הידרוקולון תרפיה  עושים רק כמה פעמים וזה לא יכול לגרום להתמכרות כמו שזה אפשרי עם משלשלים,חוקנים וכו'

5. אני עברתי טיפול ניקוי מעי הגס, אבל העצירות לא הפסיקה. מה יכולה להיות הבעיה?

 אנשים שסובלים מאיזושהי בעיה במערכת העיכול, צריכים להיות סבלנים ולא לחכות לתוצאות אחרי טיפול אחת של קולון הידרותרפיה.  צריך לעבור סדרה של הידרוקולון תרפיה בשביל לראות תוצאות,לשנות תזונה. לעתים במיוחד במקרה של מעי עצלני גם צריך לקחת תוספי מזון,שעוזרים לתנועתיות של מעי הגס,חיזוק שרירי מעיים. במיוחד במקרה של מעי הרגיז גם צריך לקחת תוספי מזון,שעוזרים להרגעה של מעי הגס,שיפור ריריות  מעיים ושינוי תזונה .

6. האם אפשר לעשות ניקוי מעי הגס למישהו שיש לו טחורים?

בוודאי. בן אדם שיש לו טחורים חייב הידרוקולון תרפיה, ולאחר מכן לשמור על תזונה נכונה.זאת אומרת,כמו למשל אסור לערבב חלבונים ופחמימות בארוחה אחת והעיקר להיפטר מעצירות. באמצעות ניקוי הנוף מרעלים יש אפשרות לא רק להיפטר ממחלות רבות, אלא גם להבטיח אריכות חיים בבריאות.

7. האם אפשר לעשות ניקוי מעי הגס לבנאדם הסובל ממחלות נשימה כלשהן?

מעי הגס מלוכלך תופס חלק גדול בחלל הבטן, ואז הוא מזיז איברים מהמקומות המקוריים שלהם, וגם את הסרעפת ברגע שהיא מכווצת. מצב כזה מביא לבעיות שונות כמו כאבי באזורי הלב,גב,כבד וכו' ומחלות במערכת הנשימה כמו קוצר נשימה או אסתמה. מצד שני, אחסון פסולת במעי הגס דורש הגדלה של אנרגיה של הגוף, כדי להוציא את הפסולת. ואז קצב הנשימות עולה, ומתחילה להיות בעיה עם רמת הפחמן הדו חמצני בגוף. אחרי טיפול הידרוקולון תרפיה, מידי כל אחד מרגיש הקלה גם בנשימה וגם הקלה כללית.

8. האם השיטה  ניקוי הנוף מרעלים יכולה לעזור אצל בנאדם החולה בפסוריאזיס?

 כן. מאוד מומלץ גם לוותר על סוגי האוכל שקשה לגוף לעכל,ולאחר מכן לעשות סדרה של ניקוי מעי הגס,לימפה מפרקים,כליות וכבד. בזמן הניקוי, בנאדם חייב לעבור לתזונה נכונה, ולוותר על אכילת בשר, מוצרי חלב, ביצים וכל דבר שמורכב מהמוצרים האלה. טיפול הידרוקולון תרפיה יחד עם רגיעה של מערכת עצבים פתרון מושלם נגד פסוריאזיס

9. אנשים רבים סובלים ממחלות אלרגיה. כיצד  ניקוי הנוף מרעלים יכולה להלחם בזה?

התגובות האלרגיות זו התשובה הטבעית של הגוף כשהוא נמצא במצב מלא בפסולת, וזוהי תגובתו כאשר הוא רוצה לזרוק מעצמו את הפסולת. זאת אומרת, שצריך להתחיל מידי ניקוי מעי הגס,לימפה ,כליות וכבד. לוותר על אוכל לא בריא ולעבור לארוחות בריאות. חוץמזה כל אחד שסובל מאלרגיה מומלץ מאוד לעשות אבחון ממוחשב NLS שבודק גם סוג של תולאים וארזיטים שהפרשות שלהם יכולים לגרום לאלרגיות.

10. בשביל לעשות ניקוי מעי הגס, אם לבני אדם יש יציאות יומיומיות?

אפילו אם לבני אדם יש יציאות יומיומיות, יש עוד המון פסולת שנדבקת לדפנות של המעי הגס וזה עם הזמן מביא להזדקנות.  כל כימיקלים, חומרים משמרים,חומרי הדברה ,אנטיביוטיקה,הורמונים שנמצאים באוכל מודרני,אוויר ,מים וכו' אשר מצטברת בכל תאי הגוף וגורמת לכל מחלות מודרניות.  השיטה של  ניקוי הנוף מרעלים עוזרת לנו להיפטר מכל הפסולת שנרקבת במעי הגס, ורק השיטה הידרוקולון תרפיה  עוזרת לגופנו בצורה הכי קלה.

11. האם אפשר לעשות  קולון הידרותרפיה לאנשים רזים?

 אנשים רזים זקוקים לניקוי המעי הגס באותה מידה שאנשים שמנים זקוקים לו, כי לפעמים זאת הדרך היחידה להיפטר ולמנוע מחלות רבות. ההבדל הוא, שאנשים רזים סובלים מאכילה לא נכונה  יותר .זאת אומרת, שכל בן אדם צריך  ניקוי הנוף מרעלים אז הרזיה המוגזמת תעבור. וגם בן אדם שמן,לאחר סדרה של טיפולים יכול לעזור לאנשים  הסובלים  מעודף משקל .

ניקוי מעי הגס באמצעות הידרוקולון תרפיה, ניקוי כבד, כליות, מפרקים, כלי דם, לימפהת , בדיקה ממוחשבת NLSבדיקת שיער ,יעוץ תזונה יעזרו לך להתמיד בדיאטת הרזיה , להשתחרר מעייפות ,כאבי ראש ,דיכאון ,סוכרת ,אקנה ,קנדידה , תולעים , בעיות עורלסדר מערכת העיכול

ולבנות אורך חיים בריא עוד 120 שנה.

נשמח לסייע בכל!

קליניקה לניקוי הגוף מרעלים והרזיה בהנהלת ד"ר קנדל שושנה טל: 050-2951058 ; 03-5700776 רח' ביל"ו 25, בני ברק