fbpx

קליניקה לניקוי רעלים והרזיה

Home » קליניקה לניקוי רעלים והרזיה

 

  

_________________________________________________________________

 מבצע עד סוף החודש :

פגישת יעוץ ללא התחייבות, עם ד"ר שושנה קנדל .N.D

לפרטים, צלצלו עכשיו: 03-5700776 , 0502-951058

_________________________________________________________________

 

כולנו רוצים להיות יפים וצעירים יותר ואנחנו נאלצים להתמודד עם מתחים רבים המובילים לבעיות בריאות רבות, לשימוש בתרופות רבות, אלכוהול וסמים. לצערנו אנו התרגלנו לדאוג לגוף חיצוני שלנו ובכלל שחכנו על ניקוי הגוף מרעלים מבפנים

במשך שנים מהווה המעי הגס מקום בו מצטברים רעלים ומזון לא מעוכל כראוי ונבמקום  ש"ח- רק רקב. ואז קנדידה גורמת נזק רב למעי הבא לידי ביטוי בעייפות הגוף, חוסר אנרגיה, נפיחות, גזים, כאבי בטן, בעיות עור, אלרגיות, בעיות ריכוז, תולעים, סינדרום המעי הרגיז, לחץ דם גבוה, גלי חום בגיל המעבר ,כאבי ראש,הרפס, עלייה במשקל ואף סרטן. את רשימת הבעיות אפשר להמשיך בלי סוף. ואנחנו אפילו לא מדמיינים שהמקור לבעיות האלו נמצא במעי הגס שלנו.

ניקוי הגוף מרעלים- אתם בטח מבינים שזה הפתרון למצב הזה. לשמחתנו קיימות שיטות שכבר הוכיחו את עצמן יעילות לבריאותינו, לטיפול בבעיות שונות, להרזיה נכונה מניעת הזדקנות מחלות כרוניות ולשימור אנרגיות הנעורים מבפנים.

בקליניקה שלנו משתמשים  קולון הידרותרפיה ובשיטות אחרות לטיהור הגוף שפיתחה דוקטור לנטורופתיה שושנה קנדל.

קולון הידרותרפיה היא שיטת הבסיס בה דוגלת ד"ר שושנה קנדל

ניקוי הגוף מרעלים הוא ניקוי פנימי של הגוף חשוב לא פחות מהניקוי חיצוני שעליו אנו כל כך מקפידים. חוסר המודעות שלנו לניקוי הפנימי של הגוף מביא עלינו חולי רב. אנחנו צריכים להבין – ניקוי הגוף מרעלים חייב לבוא לפני כל תהליך של ריפוי,בניה וחיזוק הגוף כי אחרת כל הפסולת מרעילה כל תאי הגוף ומונעת החלמה.

קולון הידרותרפיה מעודדת גוף לריפוי מהיר ומושלם של רוב המחלות

קולון הידרותרפיה עוזרת לספיגה טובה יותר של וויטמינים ומינרלים ,תוספי מזון,מסיעת להרזיה בלי תופעות לווי.

קולון הידרותרפיה היא טיפול היחידי שנותן פתרון מעולה ומהיר נגד קנדידה, גזים, עצירות כי תוך זמן קצר משתפרת מיקרופלורה במעיים בהמצאות החדרה חיידקים ידידותיים.

קולון הידרותרפיה מאפשרת ספיגת מזון טובה יותר כי בעקבות הטיפול יורדים שכבות של רעלים שהתווספו במשך שנים רבות. אנו יכולים לאכול את התזונה הכי בריאה בעולם אבל אם היא לא נספגת טוב בגוף, אין לה ערך משמעותי. כשהגוף לא סופג טוב את האוכל הוא מגיב בעייפות,סוכרת, תשישות, נפיחויות, צרבת, אולקוס. כל מטופל שמגיע למרפאה שלנו מקבל ייעוץ אישי ומקצועי.

השיטה קולון הידרותרפיה המבצעת שטיפה של המעי הגס ברמת היגיינה גבוהה ביותר

. בניגוד לחוקן שהוא קצר טווח ומנקה רק 20 ס"מ במעי היא מאפשרת ניקוי עמוק של מעי הגס.

בשיטת קולון הידרותרפיה מגיעים לכל המעי, שארכו כמטר וחצי.בניגוד למשלשלים המוציאים מהגוף גם מינרלים חיוניים, כאן מדובר רק בשטיפה.

אחרי ניקוי הגוף מרעלים אנחנו בונים את החיים שלנו מחדש. כל מטופל מקבל תכנית אישית לשמירת ניקיון פנימי של הגוף , דיאטה נכונה, תוספי מזון, וויטמינים.

במרפאתה של ד"ר שושנה קנדל משתמשים בשיטות הכי חדשות לחיזוק וגם ניקוי הגוף מרעלים כמו קולון הידרותרפיה, רפלקסולוגיה, פיזיותרפיה, הומאופתיה, כירופרקטיקה.

קולון הידרותרפיה – הטיפול המרכזי שהוכיח את יעיילותו, בשיתוף עם עוד שיטות, לאלפי לקוחות מרוצים.

דוקטור לנטורופתיה גב' שושנה קנדל בקליניקה

 

ניקוי מעי הגס באמצעות הידרוקולון תרפיה, ניקוי כבד, כליות, מפרקים, כלי דם, לימפהת , בדיקה ממוחשבת NLSבדיקת שיער,יעוץ תזונה יעזרו לך להתמיד בדיאטת הרזיה,להשתחרר מעייפות,כאבי ראש,דיכאון,סוכרת,אקנה,קנדידה,תולעים,בעיות עור,לסדר מערכת העיכול

ולבנות אורך חיים בריא עוד 120 שנה.

נשמח לסייע בכל!

קליניקה לניקוי הגוף מרעלים והרזיה בהנהלת ד"ר קנדל שושנה טל: 050-2951058 ; 03-5700776 רח' ביל"ו 25, בני ברק