הצהרת נגישות

כללי

חברת קנדל קליניק שואפת להבטיח שהשירותים שלה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. החברה השקיעה משאבים רבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שמאמצי הנגשת אתרים מסייעים לכל המשתמשים ושלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות ב-drkandel.co.il

drkandel.co.il מאפשר את תפריט הנגישות לאינטרנט של UserWay, המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לשפר את התאימות שלה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל כלי הנגישות שמופיע בתפריט ובסיומת העמוד (Footer). לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

הצהרה

החברה ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שזו החובה המוסרית הקולקטיבית שלנו לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעות גם לאלו מאיתנו עם מוגבלויות.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות ללא הרף, אנו גם סורקים באופן קבוע את drkandel.co.il עם סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב drkandel.co.il לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם נתקלת בקושי עם תוכן כלשהו באתר drkandel.co.il, אנא צרו קשר כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

יצירת קשר

לפניות בנושא הנגשה באתר, אנא שלחו דוא"ל לכתובת: [email protected]

עודכן: אפריל 2024

זה בידיים שלך!

נשמח לעזור גם לך לחיות חיים שמחים ובריאים

המדריך המלא לניקוי רעלים במתנה!​

הרשמו לעדכונים במייל וקבלו גישה בלעדית למדריך המלא לניקוי רעלים במתנה!​

הירשמו עכשיו וקבלו גישה למאמרים מרתקים, מדריכים מקצועיים, מתכונים בריאים ומבצעים מיוחדים!​

נשמח לעזור גם לך לחיות חיים בריאים ושמחים!

מלאו עכשיו את הטופס, הזמינו את האבחון הממוחשב ונציגת הקליניקה תיצור עמכם קשר