טיפולי אנטי אייג׳ינג

בקנדל קליניק הגיל זה רק מספר

טיפול אנטי אייג'ינג

הגיל השלישי הוא זמן נהדר לחגוג את החיים, ליהנות מהנכדים ולממש את כל החלומות שדחינו.

אך לעיתים, תהליך ההזדקנות מלווה באתגרים בריאותיים, ירידה באנרגיה ופגיעה באיכות החיים.

אנו מאמינים שזקנה בריאה היא לא רק עניין של גיל, אלא תוצאה של אורח חיים נכון.

השינויים שחלים בגיל השלישי

מצב הבריאות הגופנית והנפשית של אדם בתקופת הגיל הזה משקפות את התנהגותו במשך כל שלבי חייו. לכן כדי להגיע לזקנה טובה כדאי מאד להתוות כללי תזונה נכונים כבר מגיל 20.

אף על פי כן, גם אלו אשר לא שמרו על כללי התזונה הנכונה עבורם- יכולים לשנות כיוון בשביל לזכות באריכות ימים ובחיים בריאים גם בגיל השלישי. בזה דוגלת שיטת אנטי אייג'ינג-anti aging.

הזדקנות לא מגיעה בגיל אחד, וגם לא באותו צורה. אופן הזדקנות הוא אינדיבידואלי מאוד. יש אנשים המזדקנים בגיל מוקדם, בעוד אחרים מצליחים לשמור על רעננותם בגיל מאוחר יותר, לפעמים בהפרש גדול מאוד של שנים.

הצוות המקצועי שלנו, בראשות ד"ר שושנה קנדל ND, מומחית לאנטי-אייג'ינג, יסייע לכם לגלות את סודות ההזדקנות הטובה וליהנות מחיים בריאים, מלאי אנרגיה וחיוניות.

גישתנו הייחודית משלבת:

  1. אבחון מקיף: אנו בודקים את כל הגורמים המשפיעים על בריאותכם, החל מאבחון ממוחשב NLS להערכת מצב ולראייה כלל מערכתית של הגוף כולו ואפילו מניעת התחלה של תהליכי מחלה.כחלק מהאבחון יש גם תשאול מקיף הכולל תחומים כמו תזונה, פעילות גופנית, היסטוריה רפואית וגורמים גנטיים. לקריאה נוספת על האיבחון הממוחשב לחץ כאן.

  2. תכנית טיפול והדרכה אישית: אנו מתאימים לכל מטופל תכנית טיפול מותאמת אישית, הכוללת המלצות תזונתיות, ניקוי רעלים, פעילות גופנית, טיפולי הידרו-קולון טיפולי גוף-נפש, התאמת תוספי תזונה וצמחי מרפא ועוד. כל מטופל מקבל תכנית אישית לפי הצרכים שלו. לקריאה נוספת לחץ כאן.

  3. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות: אנו משתמשים בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לאבחון ולטיפול בבעיות הקשורות להזדקנות כמו אבחון ממוחשב, טיפולי קולון-הידרותרפיה ועוד.

בין היתרונות של טיפולי האנטי-אייג'ינג שלנו:

  • האטת קצב תהליך ההזדקנות: שיפור בריאות מערכת העיכול, מערכת החיסון, מערכת הלב וכלי הדם ועוד.
  • שיפור איכות החיים: הפחתת עייפות, כאבים ומחלות כרוניות.
  • העלאת רמת האנרגיה: הגברת המרץ והחיוניות.
  • שיפור המראה החיצוני: ברגע שמטפלים במערכות הגוף מבפנים כמו מערכת העיכול נקייה ומתפקדת היטב, הדבר מתבטא גם בחיצוניות דרך עור זוהר, שיער חזק, ציפורניים בריאות ועוד.

ככל שמתבגרים בגיל, קצב חילוף החומרים יורד, ויעילות ספיגת רכיבי המזון נחלשת. כתוצאה מכך, חשוב במיוחד בגיל מבוגר לשים לב ל:

  1. תזונה נכונה והשלמה תזונתית: הקפדה על צריכת מזון עשיר ברכיבים תזונתיים חיוניים, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים של גיל הזהב. במקרים של מחסורים תזונתיים, ייתכן שיהיה צורך ליטול תוספי תזונה בהתאם להמלצת אנשי המקצוע.ד"ר דיוויד סטונצייפר, מומחה לזקנה, טוען שרוב האנשים מניחים שגופם יתנוון עם הגיל ובהתאם לכך יפתחו מחלות הקשורות להזדקנות, כמו דלקת פרקים ומחלות לב. אך לדבריו, מחלות אלה אינן תוצאה בלתי נמנעת של הגיל, אלא נובעות בעיקר מתזונה לקויה וחסרת רכיבים תזונתיים חיוניים.הוא מדגיש שמחלות המיוחסות לזקנה הן למעשה מחלות שהתפתחו לאורך זמן כתוצאה מתזונה לא נכונה, ולא בגלל הגיל עצמו.לדבריו, ניתן למנוע רבות ממחלות אלה ואף להאט את תהליך ההזדקנות באמצעות תזונה נכונה ומאוזנת.
  2. ניקוי הגוף מרעלים: סיוע לגוף להיפטר מרעלים שעלולים להצטבר ולהשפיע לרעה על בריאותו. גוף עמוס ברעלים מתקשה יותר בספיגת ויטמינים ומינרלים ממזונות וכך מתפתחים חוסרים המשפיעים באופן ישיר על מראה העור, בריאות מערכות הגוף כגון מערכת החיסון, מערכת הלב וכלי הדם ועוד. לקריאה נוספת על ניקוי רעלים לחץ כאן

התייחסות לנושאים אלה יכולה לסייע במניעת מחסורים תזונתיים, שעלולים להוות מקור לבעיות רבות הקשורות להזדקנות.


אנו מאמינים שכל אחד יכול להגיע לגיל השלישי בבריאות טובה וליהנות מחיים מלאי משמעות.

מוכנים להתחיל במסע שלכם לבריאות טובה יותר?

צרו קשר עוד היום ותתחילו במסע שלכם לחיים בריאים ומלאי חיוניות!

זה בידיים שלך!

נשמח לעזור גם לך לחיות חיים שמחים ובריאים

המדריך המלא לניקוי רעלים במתנה!​

הרשמו לעדכונים במייל וקבלו גישה בלעדית למדריך המלא לניקוי רעלים במתנה!​

הירשמו עכשיו וקבלו גישה למאמרים מרתקים, מדריכים מקצועיים, מתכונים בריאים ומבצעים מיוחדים!​

נשמח לעזור גם לך לחיות חיים בריאים ושמחים!

מלאו עכשיו את הטופס, הזמינו את האבחון הממוחשב ונציגת הקליניקה תיצור עמכם קשר